HLADKÉ a BAREVNÉ STĚNY

BETONOPTIK® – W1 DECOR  -  bezespáré stěny za zajímavou cenu

Na stěny vám nabízíme hladký a bezespárý povrch s příjemným vzhledem v podobě stěrky BETONOPTIK® – W1 DECOR (Wall 1). Tyto stěrky s praktickými vlastnostmi a příznivou cenou jsou z naší nabídky nejoblíbenější a velmi žádanou povrchovou úpravou stěn. Důkazem této oblíbenosti jsou naše realizace, jako například hlavní vchod 

pražského transplantačního centra IK+EM, vestibul pražského METRA, nebo další veřejné i privátní realizace. Povrch stěrky BETONOPTIK® F1 má klidný přírodní vzhled bez divokého mramorování. Její jednolitý povrch se nešpiní a velmi jednoduše se udržuje. Hotové stěny ošetřujeme sametově matným lakem a díky tomu jsou takto 

ošetřené plochy odolné vlhku a trvale působí čistým a jednolitým dojmem. Povrchy stěrky BETONOPTIK® – W1 DECOR dokonale splňují  požadavky moderní doby na vlhku odolný,  bezespárý a příjemný povrch se snadnou údržbou. Tyto povrchy jsou vhodné například do koupelen,  na toalety, ke schodišti,  do veřejného prostoru (jako jsou recepce, kanceláře, vestibuly nebo vstupní haly).

Nabízené odstíny

Barvu lze vybrat ze základního vzorníku se 42 odstíny, vzorníku RAL nebo podle rozšířené řady s dalšími cca 350 odstíny.  Barvu tak velmi jednoduše vyberete k vašemu interiéru. Stěny ze stěrky BETONOPTIK® W1  lze zhotovit jednobarevné, ale i s povrchem  ošetřeným patinou, která příjemně zvýrazní strukturu a póry stěrky.

Stavební podklad vhodný pro aplikaci stěrky

BETONOPTIK® W1 se dá instalovat na podklad jako je štuk, sádrokarton, stěna zatažená flexi lepidlem, staré obklady nebo betonový monolit. U všech stavebních podkladů provádíme bezplatnou kontrolu jejich stavu a před samotnou realizací navrhneme jejich nejvhodnější přípravu, která brání praskání stavebního podkladu. 

Na všechny realizace z pohledové stěrky BETONOPTIK® poskytujeme prodlouženou plnohodnotnou záruku v trvání 36 měsíců.

 


 

Katalog + technický list BETONOPTIK® ve formátu PDF:

BETONOPTIK katalog + barvy 2016

Prohlížeč katalogů ve formátu PDF „ADOBE Reader“ odkaz pro bezplatné stažení


 

ZÁKLADNÍ BARVY  PRO STĚRKY  BETONOPTIK® W1