PLASTICKÉ PODLAHY

Jemně plastickou řadou pohledových stěrek na podlahy je BETONOPTIK® F2. Tento druh imituje svým povrchem ručně kletovaný beton. BETONOPTIK® F2  se nerozlévá, ale aplikuje ručním hlazením, čímž se vytváří jemně plastická a příjemná struktura povrchu. Svými vlastnostmi je BETONOPTIK F2 stejná jako základní hladké  provedení BETONOPTIK F1.

 Povrch hotové podlahy je bezespárý, vlhkuvzdorný a vyznačuje se snadnou údržbou. Barevné odstíny vychází ze základní řady 42 odstínů nebo se mohou barvit dle vzorníku RAL. BETONOPTIK® F2 má aplikační výšku 3 mm a proto se hodí k realizacím, kde jste omezeni výškou stávajícího podkladu například rekonstrukce – záměna za lino apod..

nebo vinyl). Vzhled podlahy může být od jemného mramorování až po výraznou kresbu s více plastickým povrchem se strukturou podobnou například břidlici.

Vhodný podklad pro stěrky BETONOPTIK®

Stěrka BETONOPTIK® lze aplikovat na beton nebo anhydrit. U podkladů provádíme vždy bezplatnou kontrolu a konzultaci dalšího postupu jako například rozmístění dilatací, topných okruhů u podlahového vytápění a dalších důležitých detailů, které zajistí kvalitní realizaci, trvanlivost naší instalace a předejdou praskání stavebního podkladu.

 


 

Katalog + Technický list BETONOPTIK ve formátu PDF:

BETONOPTIK katalog + barvy 2016

Prohlížeč katalogů ve formátu PDF „ADOBE Reader“ odkaz pro bezplatné stažení

 


 

ZÁKLADNÍ BAREVNÝ VZORNÍK PRO STĚRKY BETONOPTIK

 


Vlastnosti stěrky BETONOPTIK®

   • Minerální báze – přírodní a elegantní pro přímé zatížení s pevností povrchu min. 40 N/mm2
   • Dostupná v šedé a bílé, která je dále barvitelná
   • Stylový, nadčasový a přirozený vzhled povrchu se snadnou údržbou
   • Konečný vzhled může být lesklý nebo matný a závisí na použité povrchové úpravě.
   • Podlaha vhodná pro novostavby i rekonstrukce, provozu schopná již 2 dny po aplikaci.
   • Stěrky BETONOPTIK® jsou určené pro dekorativní podlahy v obytných a komerčních budovách (obývací pokoje, kuchyně, showroomy, kanceláře, obchodní prostory, restaurace apod.)
   • Instalace vhodná i na podlahové topení

 


Jednotlivé druhy stěrek BETONOPTIK® na podlahy

 


 #f93d19