HLADKÉ A BAREVNÉ PODLAHY

Podlahy z barevné pohledové stěrky BETONOPTIK® dokonale nahrazují klasickou dlažbu na podlaze. V provedení F1 (FLOOR 1) se díky svému  hladkému, bezespárému a monolitickému povrchu velmi snadno udržují a nehrozí jim špinění spár jako u dlažby. Pro svoji praktičnost a odolnost se podlahy

BETONOPTIK® dají použít v domácnosti, koupelnách, pokojích, chodbách, ale i komerčních prostorech jako vysoce estetická a zátěžová podlaha v obchodech, restauracích nebo kancelářích (pevnost v tlaku po 28 dnech min. 40 MPa). 

Hladké, příjemně mramorované a praktické . . . .

Podlahy ze stěrek BETONOPTIK® F1 snesou vysokou zátěž a jsou vhodné i pro podlahové vytápění. Obdobně jako u stěn BETONOPTIK® je povrch buď zalakovaný odolným matným lakem nebo pro příznivce přírodního vzhledu ošetřen speciálním olejovoskem s matným nebo lesklým přírodním vzhledem. Před lakováním nebo olejováním se povrch podlahy leští a tím se zvýrazní její mramorovaný vzhled, který je pro tyto stěrky charakteristický. 

Libovolně barevné . . . .

Barvením stěrky BETONOPTIK® se dosáhne neomezeného počtu odstínů, ale i barevných kombinací. V dnešních moderních  interiérech jsou velmi oblíbené betonově šedé odstíny, antracit nebo krémově bílé. Výjimkou ale nejsou ani kreace pastelových nebo výraznějších barev. K výběru barvy slouží nabízená stupnice 42  nejpoužívanějších odstínů nebo se může míchat podle standardního barevného vzorníku RAL. Zájemcům o levnější řešení nabízíme naší EKO řadu v podobě TECHNICKÉ STĚRKY (BETONOPTIK® TF) za bezkonkurenční cenu vyváženou omezením barevnosti.

Realizace s jistotou . . . .

Stěrky BETONOPTIK® se aplikují na podklad z anhydritu nebo betonu a jejich aplikace za použití kvalitní povrchové úpravy není omezena ani do vlhkých prostor jako jsou například koupelny. V těchto místech je důležité zvolit vhodnou povrchovou úpravu lakováním místo olejování. Na všechny námi aplikované materiály, práce a naše KNOW-HOW poskytujeme prodlouženou záruku v trvání 36 měsíců a ke každé naší zakázce dáváme první údržbové prostředky zdarma. 

Vhodný podklad pro stěrky BETONOPTIK®

Stěrka BETONOPTIK® lze aplikovat na beton nebo anhydrit. U podkladů provádíme vždy bezplatnou kontrolu a konzultaci dalšího postupu jako například rozmístění dilatací, topných okruhů u podlahového vytápění  a dalších důležitých detailů, které zajistí kvalitní realizaci, trvanlivost naší instalace a předejdou praskání stavebního podkladu.

 


 

Katalog + Technický list BETONOPTIK ve formátu PDF:

BETONOPTIK katalog + barvy 2016

Prohlížeč katalogů ve formátu PDF „ADOBE Reader“ odkaz pro bezplatné stažení

 


 

ZÁKLADNÍ BAREVNÝ VZORNÍK PRO STĚRKY BETONOPTIK

 


Vlastnosti stěrky BETONOPTIK®

   • Minerální báze – přírodní a elegantní pro přímé zatížení s pevností povrchu min. 40 N/mm2
   • Dostupná v šedé a bílé, která je dále barvitelná
   • Stylový, nadčasový a přirozený vzhled povrchu se snadnou údržbou
   • Konečný vzhled může být lesklý nebo matný a závisí na použité povrchové úpravě.
   • Podlaha vhodná pro novostavby i rekonstrukce, provozu schopná již 2 dny po aplikaci.
   • Stěrky BETONOPTIK® jsou určené pro dekorativní podlahy v obytných a komerčních budovách (obývací pokoje, kuchyně, showroomy, kanceláře, obchodní prostory, restaurace apod.)
   • Instalace vhodná i na podlahové topení

 


Jednotlivé druhy stěrek BETONOPTIK® na podlahy