BETONOVĚ ŠEDÉ PODLAHY

Tento druh je výrobcem již připraven v betonově šedém odstínu a díky tomu vytváří hladké podlahy podobné leštěnému betonu. Svojí hladkostí, mramorováním i sametově matným vzhledem je podlaha podobná barevnému provedení BETONOPTIK F1, ale díky svému původnímu šedému odstínu se již nemusí barvit, čímž se částečně snižuje cena. Provedení BETONOPTIK F3 se aplikuje ve vrstvě silné 5 -10 mm dle stavební připravenosti.

Po instalaci se podlahy BETONOPTIK F3 leští stejně jako barevný druh a tím vynikne jeho mramorovaná kresba. Povrchová úprava je obdobná jako u ostatních druhů a provádí se lakováním nebo pro příznivce přírodního vzhledu kamenickým olejem.

Každá z těchto úprav dodává podlaze BETONOPTIK jiný vzhled. Lakovaná podlaha je dlouhodobě čistá se zachováním stejného vzhledu a voděodolnosti po celou dobu (čistá zalakovaná plocha). Olejovaná podlaha dostane časem patinu (obdobně jako olejované parkety) a podobá se staršímu zašlapanému a vyleštěnému betonu (přírodní retro vzhled starého betonu). K těmto podlahám vám umíme nabídnout i stěny ve stejné barvě a povrchové úpravě.

 


 

Katalog + Technický list BETONOPTIK ve formátu PDF:

BETONOPTIK katalog + barvy 2016

Prohlížeč katalogů ve formátu PDF „ADOBE Reader“ odkaz pro bezplatné stažení

 


 

Barva pro betonově šedou podlahu BETONOPTIK F3