IMITACE POHLEDOVÉHO BETONU

Imitace pohledového betonu je nadčasový povrch pro moderní bydlení, jehož vzhled dá elegantně vyniknout doplňkům vašeho interiéru. Imitace betonu má ideální a odolný povrch s jednoduchou údržbou a za výrazně nižší cenu, než jakou by vám nabídl klasický pohledový beton. Imitací pohledového betonu vytvoříte příjemné 

a bezespáré plochy, kterými elegantně doplníte váš interiér. Vzhled imitace betonu lze vybrat ze široké škály barev a struktur. Barvy vám nabízíme podle vzorníku s 21  odstíny, od světle šedé až po antracitovou. Strukturu povrchu lze vybrat od úplně hladké přes jemné pórky až po hrubou s jemně zabroušeným 3D povrchem. 

Pro uzavření povrchu vám nabízíme lakování, přírodní olejování nebo rustikální patinu, která dá krásně vyniknout duši betonového povrchu. Technologii IMITACE POHLEDOVÉHO BETONU nabízíme již od roku 2002 a za celou dobu jeho realizací jsme tuto nabídku vyladili k dokonalosti, důkazem čehož  je velké množství 

privátních i veřejných zakázek jako například vestibul pražského METRA Petřiny, stěny v tenisovém klubu  Štvanice Praha – 1. ČLTK nebo betonové plochy v multifunkčním prostoru určeném pro pořádání kulturních a společenských akcí FORUM KARLÍN, recepce firmy Pernod Ricard / JAN BECHER, stěny v legendárním PLECHÁČI pro architektonický ateliér OK PLAN Luboše Rýznera, který získal čestné uznání v GranPrix Architektů 2006 pro kategorii novostavba a mnohé další realizace.

  

Odstíny naší imitace a Povrchová úprava

Pro naši IMTACI POHLEDOVÉHO BETONU vám nabízíme širokou paletu odstínů, které snadno zařadíte do libovolného soukromého i veřejného interiéru.

Hotovou imitaci ošetřujeme několika způsoby. První úprava sametově matným lakem NATUR podtrhne přírodní vzhled a charakter hladké betonové plochy. Tato úprava je vhodná do míst s působením vody nebo možností ušpinění. Pro zájemce o povrch s přírodním vzhledem nabízíme ošetření povrchu ORIGINAL speciálními oleji s obsahem vosků. Tato úprava povrchu krásně zvýrazní strakaté přírodní odstíny betonu, ale není vhodná do koupelen nebo míst s trvalým působením vody. Poslední úpravou imitace je ošetření povrchu patinou v provedení RUSTIKAL. Patina zvýrazní póry i tahy  a dodá tak povrchu opravdovou strukturu pohledového betonu. 

 


Katalog + Technický list BETONOPTIK ve formátu PDF:

BETONOPTIK katalog + barvy 2016

Prohlížeč katalogů ve formátu PDF „ADOBE Reader“ odkaz pro bezplatné stažení


Výhody naší IMITACE POHLEDOVÉHO BETONU

  • stálost barevného vzhledu, vysoká odolnost mechanickému poškození
  • nenáročná / prakticky žádná údržba + dlouhá životnost
  • levnější reailizace, něž u originálního provedení (plného pohledového betonu)
  • možnost dobarvení do různých odstínů
  • jedinečný minimalistický a industriální vzhled
  • krátká doba realizace / dodávky