Polyuretany a epoxidy

Podlahy z epoxidů a polyuretanových stěrek jako jednobarevná alternativa k podlahám PANDOMO

Další alternativou barevných podlah jsou povrchy z epoxidu nebo polyuretanu. Povrch je velmi houževnatý a mechanicky odolný, snadno se udržují a jejich životnost je excelentní. Oproti podlahám PANDOMO nemají kresbu s mramorováním, ale pouze jednobarevný a hladký povrch. Výhodou je široký výběr barev a odstínů podle stupnice RAL.

[Galerie nebyla nalezena]

Všeobecné vlastnosti polyuretanových a epoxidových podlah:

  • snadno udržitelný hladký monolitický povrch beze spár
  • voděodolný, nešpinivý a hygienicky nezávadný povrch
  • velká chemická a mechanická odolnost s možností protiskluzné úpravy
  • celoplošně pevné přikotvení k současnému podkladu
  • velký výběr barev podle odstínu RAL
[Galerie nebyla nalezena]

Epoxidové stěrky  FLOOR COMPLETE

Od 3/2011 jsme zahájili aplikace a prodej systému barvených Epoxidových povlaků a nátěrů od výrobce systému Pandomo. Systém se jmenuje FLOOR COMPLETE a je vhodný pro barevné úpravy podlah. Tyto povrchy se dají aplikovat jako levná alternativa k podlahám Pandomo nebo jeho doplněk do sousedních prostor. Tento produkt je možné míchat do cca 2000 barevných odstínů, takže je připraven splnit jakýkoli Váš barevný požadavek v lesklém nebo sametově matném provedení.

[Galerie nebyla nalezena]

Různé barvy jdou míchat i mezi sebou a vzniká tak efekt podobný jako u podlah  BETON FLAME.  Mimo možnosti individuálního míchání jsou nabízeny i barevné kolekce v odstínech známých módních návrhářů, tématicky zaměřené (např. „barvy Středomoří“) nebo dle standartní stupnice RAL a NCS. Tento materiál Vám můžeme i prodat pro možnost vlastních aplikací.

[Galerie nebyla nalezena]

VÝHODY POVRCHŮ FLOOR COMPLETE

Dilatace – díky své houževnatosti se plochy nemusí dilatovat, maskuje trhliny vznikající v podkladu. Vhodné pro mokré provozy (koupelny, bazény) – nenasákavý povrch, vhodný i do mokrého prostředí.

Barvy (cca 2000 odstínů) – díky míchání odstínů máte prakticky neomezenou možnost výběru barevných odstínů + možnost míchání více barev dohromady s efektem povrchu jako u  BETON FLAME.

Vzhled povrchu – sametově matný nebo lesklý monolitický povrch se snadnou údržbou a dlouhou životností.

Použití – vodorovné plochy (podlahy) v obytných prostorech, komerční a výrobní provozy, vhodné i do mokrých prostor nebo na podlahové vytápění. Cenově výhodné, designové a odolné povrchy.

 

Technický list + specifikace POLYURETANY

Prohlížeč katalogů ve formátu PDF „ADOBE Reader“ odkaz pro bezplatné stažení

 

Vzorník barev RAL K7, ze kterých lze také vybírat.

[Galerie nebyla nalezena]

Postup aplikace epoxidových nebo polyuretanových podlah

Před aplikací podlah je nutná obhlídka naším technikem a také návrh přípravy podkladu před aplikací. Výroba podlah spočívá v přípravě současného povrchu, jeho vystěrkování a aplikaci finálního povrchu ve Vámi požadované barvě. Povrch podlahy může být matný, lesklý nebo s protiskluznou úpravou. Epoxidové podlahy jdou aplikovat i se zasypáním vločkami + následným přelakováním. Jak taková podlaha poté vypadá Vám můžeme ukázat na následujícím vzorování kde si můžete libovolně změnit množství vloček i barvy.

Vstupte  http://floordesigner.spectrum-online.eu/