TECHNICKÉ STĚRKY – LEVNÉ PODLAHY

LEVNÉ ŘEŠENÍ PODLAHY DOMŮ I  DO OBCHODU

TECHNICKÉ STĚRKY (BETONOPTIK® – TF) jsou levnější alternativou k designovým barveným stěrkám BETONOPTIK® nebo PANDOMO®. Jejich cena je o cca ½ nižší, ale tato výhoda je vykoupena omezenou barevností. Síla podlahy z technické stěrky je 5 mm (oproti 10 mm u barevných) a výběr barvy je omezen na šedohnědý odstín.

Jedná se o podlahu, kdy přirozený vzhled cementové stěrky podobný leštěnému betonu je charakteristický. Finální povrch technické stěrky je pevností srovnatelný s ostatními druhy . . . . . . .může být oproti  plnohodnotné pohledové stěrce jemně rustikálnějšího vzhledu (výraznější kresba / jemná pórovitost a vyrovnání nerovného podkladu je do rozsahu max. 2 mm).

TECHNICKÉ STĚRKY jsou vhodné jako ekonomičtější řešení nebo jako podlaha do technické místnosti, suterénu, garáže, skladu, výrobních prostor nebo podlahy do nízkorozpočtových staveb. U technických stěrek je možné zhotovit modifikované a odolnější provedení PLUS se vsypem do pochozí vrstvy, která vytvoří povrch ještě houževnatější a tvrdší. 

Barva povrchu TECHNICKÉ STĚRKY je podobná šedohnědému odstínu cca RAL 7006.