O firmě

Firma existuje již od roku 1994 a za celou dobu svého působení jsme vyzkoušeli širokou nabídku výrobců pohledových stěrek a aplikačních technik. Z této nabídky jsme vybrali a vyzkoušeli to nejzajímavější a připravili pro vás nabídku v podobě atraktivní řady stěrek BETONOPTIK. Aplikace pohledových stěrek má u naší firmy dlouholetou tradici a můžeme vám nabídnout jak LUXUSNÍ POVRCHY, tak EKONOMICKÁ řešení pro vaše bydlení i podnikání. V naší ucelené řadě BETONOPTIK vám nabízíme vnitřní hladké i plastické stěrky na podlahy, nebo stěny v libovolném barevném provedení, nebo jako šedou IMITACI POHLEDOVÉHO BETONU

Dále máme v nabídce náš originální materiál v podobě tahané žuly GRANIT SPATOLA, jednodušší stěrku BETONEPOX, exteriérové stěrky BETONOPTIK EX na terasy ke grilovacím koutům, ale také stěrky na fasády jako IMITACI BETONU. Na všechny naše dodávky vám nabízíme prodlouženou plnohodnotnou záruku v trvání 36 měsíců a první prostředky k údržbě zdarma.

Trochu z historie firmy

Od samého začátku své existence se zabíváme prodejem materiálů a jejich aplikacemi v moderních interiérech. V roce 2004 jsme prošli odborným zaškolením pro systém PANDOMO u Rakouské firmy ARDEX a v současnosti jsme nejstarším PANDOMO partnerem a nejdéle zaškolenou firmou v České republice. Po PANDOMU jsme prošli dalším zaškolením pro materiály, které rovněž nabízíme (MAPEI – Miláno, PORVIVA – Aachen, SIKA, OIKOS a mnohá další). V roce 2010 získala naše firma zastoupení pro kovové a minerální stěrky od Německé firmy PORVIVA pro Český trh a na konci roku 2011 jsme dostali ocenění „Realizační firma roku 2011″ od odborného periodika DOMO společnosti PROFIMAG které se zabívá trhem s podlahovými krytinami v České republice. Za toto ocenění bychom chtěli poděkovat všem spokojeným zákazníkům, bez nichž bychom zde nebyli a za ocenění snahy dělat svojí práci kvalitně a profesionálně.

Nezabýváme se objektovou výstavbou, kdy jde cena před kvalitou, ale dodáváme a montujeme povrchy za dobré ceny, s výbornou kvalitou a dlouhodobou zárukou i životností.

Na těchto stránkách se nechlubíme cizím peřím, ale předvádíme vám pouze fotografie našich

vlastních realizací stěrek v řadě BETONOPTIK.

Robert Lazna – zakladatel a majitel firmy

NAŠE NABÍDKA – Jednotlivé druhy stěrek BETONOPTIK®

Stěrky BETONOPTIK jsou dost často využívány pro svojí příznivou cenu a vlastnosti obdobné s dražšími druhy pohledových stěrek .

Naše prezentace „POHLEDOVÝCH STĚREK“ na TV NOVA

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit