OPRAVY POHLEDOVÉHO BETONU

Při realizaci pohledového betonu dochází často k povrchovým defektům v podobě nedolitých míst (hnízda), kaveren (bublinky v ploše), jinak barevné skvrny a fleky, zbytků dřevěného šalování, uražených hran a podobných poškození.  K opravě těchto vad vám nabízíme  naše služby a odborný servis, díky kterému jdou tyto 

nedostatky odstranit a pohledovému betonu tak vrátit jeho požadovaný vzhled. Materiály pro opravu jsou vybírány tak, aby se jejich barevnost shodovala s okolním betonem a oprava tak nevystupovala z původní plochy. Na všechny provedené opravy poskytujeme naši prodlouženou záruku v trvání 36 měsíců.

 

Povrchová úprava a tónování pohledových betonů

Pokud je pohledový beton v interiéru, je vhodné jej povrchově ošetřit, aby nedocházelo k jeho nebo vašemu špinění. Takto uzavřené stěny nepůsobí na dotek jako nedokončená stavba, jsou omyvatelné a působí stále čistým dojmem. Ošetřené stěny mají sametově matný povrch, který stále působí přirozeným a přírodním vzhledem.  V případě potřeby jde povrch při lakování jemně tónovat a dodat mu tak jiný odstín, který požadujete.

Vady pohledových betonů, které lze opravit

Na obrázcích jsou zobrazené vady pohledových betonů, které lze opravit.  Některé lze odstranit mechanickou cestou, některé chemickými prostředky a jiné speciálním lazurováním.